+90 5431351365.

Hakkımızda

30 yıldır Mekanik Isıtma Soğutma Havalandırma işlerinde başarılı üretimleri ile inşaat sektörüne hizmet veren aile firmamız “METALTAŞ” H.Ali AKINCI önderliğinde, Yönetim – Pazarlama Danışmanı, uzman Teknik kadrosu ile başarılı hizmetlerini sürdürmeye ve süreklilik kazandırmak hedefi ile 2021’de yeniden yapılanma ve kurumsallaşma sürecine girmiş ve yeni merkez ofisinde hizmete başlamıştır.

Metaltaş ; mekanik, ısıtma, soğutma, havalandırma işleri ile inşaat sektöründe, ilkeli, güvenilir ve dürüst çalışması ile güvenin, kalitenin ve çevre duyarlılığının simgesi olmuş, olmaya devam etmektedir. Kuruluşunun amacı mekanik, ısıtma, soğutma, havalandırma olan Metaltaş, bu güne kadar üstlenmiş olduğu bütün projeleri titizlikle, kalite ve dürüstlük ilkesi ile zamanında bitirmiş olup, devam etmekte olan projelerinde de söz verdiği zamanda bitirmeyi taahhüt etmektedir. Gelişmiş teknolojinin ürünleri ve uygulama modelleri kullanılarak garanti kapsamında hizmet sunmayı ilke edinen şirket, köklü geçmişiyle inşaat sektöründe uzun yıllar başarıyla sürdürdüğü çalışmaları ve deneyimleri ile geleceğinde süreklilik ve istikrarlı bir şekilde hizmet üretmeye devam edecektir. Uzman yönetici – danışman ve teknik kadrosu yetkin mühendisleriyle, çağımızın ileri teknolojisinden yararlanarak çalışan Metaltaş başarılarına, itibarına güç katmıştır, katmaya da devam edecektir. Ülkemizde özellikle son yıllarda yaşanan sosyal ve ekonomik değişimleri dünyadaki değişimlerden ayrı düşünmek mümkün değildir. Bu değişime paralel olarak değişen teknolojileri müşteri memnuniyetleri ve hizmetleri ilk sırada yerini korumaktadır. Metaltaş müşteri memnuniyetinin garantisini vererek onlara her türlü hizmeti kalite, güven prensipleri ışığında sunmaktadır.

Vizyonumuz

Kaliteli, güvenilir, dürüstlük ilkesi ile hizmet vermek, değerimizi ve gücümüzü artırarak sektörde söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin temel değerlerinden kalite, güven, dürüstlük, şeffaflık, sosyal sorumluluk ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden yaptığımız işin sorumluluğunun bilinci ile güçlü bilgi birikimimizi ileri teknoloji ve üstün ürün hizmet anlayışı ile fark yaratarak hizmet imajımızı zirveye taşımaktır.

KALİTE HİZMET POLİTİKAMIZ

Mekanik, ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri mühendislik ve uygulama hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek etkin ve nitelikli ( kaliteli ) ürünleri tedarik ederek, GÜVENİLİR – TEKNOLOJİK – EKONOMİK – ZAMANINDA üretim prensipleri ışığında, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak tercih edilen, aranan hizmet kuruluşu olmaktır.